تماس با ایفانت شماره های تماس

hidden

 

ثبت سفارش طراحی سایت چرا ایفانت قابل اعتماد است چرا ایفانت ؟ نمونه کارهای طراحی سایت قیمت و هزینه طراحی سایت

 

 

به اطلاع مشتریان عزیز میرسانیم که قیمت طراحی سایت در لابراسئو ( زیر مجموعه شرکت ایفانت ) به شرح زیر می باشد .


درصورتی که تمایل به مشاوره تلفنی دارید کافیست شماره خود را وارد نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.


نکات مهم :

1- تمامی قیمت ها به روز میباشد.

2- تمامی قیمت ها با در نظرگرفتن 20 درصد تخفیف تا پایان ماه جاری محاسبه شده است.

3- 10 الی 50 درصد تخفیف ویژه برای مشتریان قبلی ما درنظر گرفته خواهد شد. ( میزان تخفیف بستگی به شرایط سفارش خواهد داشت. )

4- اگر مشتری ما هستید و مشتری جدیدی معرفی نمایید ، 10 الی 30 درصد از مبلغ قرارداد به حساب شما واریز خواهد گردید.

5 : برای نمایش بزرگتر جدول نمونه کارها روی تصویر کلیک کنید.

جدول قیمت طراحی سایت

 

 

نکاتی در رابطه با هزینه ها :

1 :
درصورتی که یکی از تعرفه های بالا را انتخاب نمایید اما به برخی از امکانات آن احتیاج نداشته باشید ، هزینه ای از قرارداد کسر نخواهد شد اما بسته به شرایط سفارش ممکن است تعرفه شما شامل تخفیف شود.

2 : سئو داخلی سایت 
شامل بسته های بهینه سازی برنزی , نقره ای و طلایی به ترتیب دارای قیمتهای 190 , 290 و 590 هزار تومان می باشند اما به صورت رایگان در تعرفه شما محاسبه میگردند .


3 :
پشتیبانی از وب سایت شما در تمامی درجه ها به مدت یک سال به صورت رایگان انجام می گردد . پنل های حرفه ای و ویژه شامل خدمات پشتیبانی ویژه میباشند که برای اطلاع از این خدمات کافیست با مسئول پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.4 :
هاست و دامنه (پانصد مگابایت هاست لینوکس آلمان و یک دامنه با پسوند ir ) برای تمام درجه ها به غیر از درجه c و به مدت یک سال از طرف ما اما به نام شما و با مشخصات شما خریداری میشود و پرداخت آن از طرف ما انجام خواهد شد.


5 : از فاکتورهای اصلی تعیین قیمت طراحی سایت ، میزان امکانات درخواستی شما عزیزان میباشد.
هرچه امکانات مورد نیاز شما دارای ارتباط بیشتر با کاربر باشد و از پیچیدگی ساخت و مدیریت بیشتری برخوردار باشد ، مدت زمان طراحی آن بیشتر و درنتیجه هزینه آن بالاتر خواهد بود.

6 : دیگر فاکتور ها مهم تعیین قیمت ، گرافیک (ظاهر سایت) میباشد. به طور معمول اگر طرح ظاهری مد نظر شما دارای موقعیت های (پازیشن) بیشتر , افکتهای بیشتر , طراحی استانداردتر , مدیریت قالب به صورت اختصاصی و حرفه ای , اصول رنگشناسی , اسلایدر و اسلایدشو ها و در نهایت کاربر پسندی بیشتر باشد ، سطح گرافیک مدنظر شما به سمت درجه حرفه ای و ویژه حرکت خواهد کرد و در نتیجه هزینه بالاتر خواهد بود.
توجه : برای کسب آگاهی دقیق از تعرفه طراحی سایت میتوانید با ما تماس بگیرید و یا شماره خود را در فرم مشاوره ثبت نمایید تا ما با شما تماس بگیریم .

پشتیبانی :

توجه : به درخواست مشتریان عزیز ، جدول خدمات پشتیبانی در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

 

کلمات کلیدی : تعرفه طراحی سایت , هزینه طراحی وب سایت , هزینه های راه اندازی سایت , هزینه ساخت سایت , قیمت طراحی سایت , قیمت سایت , تعرفه طراحی وب سایت , کمترین قیمت طراحی سایت , هزینه راه اندازی وب سایت , قیمت ساخت سایت می باشند .