بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

بک لینک اسپمبسیاری از مدیران کسب و کارهای اینترنتی به دنبال روش های افزایش فروش میباشند. در این مقاله هفت روش کاربردی و کاملا تاثیرگذار برای افزایش فروش به شما کاربران گرامی ارائه میکنیم.

بسیاری از فروشگاه های اینترنتی به دلیل رعایت نکردن همین قوانین ، کسب و کار خود را از دست داده اند.

اگر احساس میکنید نحوه فروش شما مشکل دارد ،

حتما این مقاله را مطالعه نمائید تا بتوانید نسبت به تغییر سیستم خرید ، سیستم فروش و قیمت گذاری خود اطلاعاتی صحیح بدست آورید.

چه تکنیک هایی به کار ببریم تا سیستم فروش ما قدرتمند باشد؟

 

 

نکته اول : بازاریابی به صورت متنی

درگذشته و در بازار سنتی روش هایی از بازاریابی مورد استفاده قرار میگرفت که گاها پرکاربرد بود و باعث افزایش فروش شما میشد. اما امروزه مردم کمتر توجهی به ابزارهای تبلیغاتی سنتی دارند به همین دلیل میتوان گفت بازاریابی متنی (محتوایی) علاوه بر اینکه باعث میشود نام تجاری شما بیشتر دیده شود ، میزان اثرگذاری تبلیغات شما را نیز افازیش میدهد. این نوع از بازاریابی میتواند هزینه های شما را نیز بسیار کاهش دهد که خود این مسئله نیز به سود دهی بیشتر شما ختم میشود.

نکته دوم : استفاده از تکنیک معرفی سایر محصولات

ممکن است شما فروشگاهی با انواع محصولات باشید و شخصی از طریق جستجو در گوگل وارد صفحه یکی از محصولات شما شود. فرض کنید کاربر از محصولی که وارد صفحه آن شده است خوشش نیامده و خرید نمیکند. ممکن است در همین صفحه شما چند محصول دیگر خود را تحت عنوان سایر محصولات ، یا مثلا محصولات مشابه معرفی کرده باشید. آیا میتوان تصور کرد که کاربر از سایر محصولات شما خوشش بیاد و خرید کند یا خیر؟ قطعا چنین امکانی قابل تصور میباشد.

نکته سوم : قیمت گذاری هدفمند

حتی افراد ثروتمند نیز در خرید خود اقدام به مقایسه قیمت محصولات مشابه در فروشگاه های مختلف میکنند. قبل از قیمت گذاری سعی کنید ابتدا بازار را به طور کامل بررسی کنید و قیمت سایر رقبا را در نظر بگیرید. سعی کنید قیمتی کمتر یا نهایتا برابر با رقبای خود ارائه دهید. تاثیر قیمت مناسب در فروش بسیار زیاد است و اگر به این نکته اهمیت ندهید ، فروش زیادی نخواهید داشت.

نکته چهارم : تبلیغات هدفمند

در تبلیغات خود اولین چیزی که در نظر میگیرید ، مختصر و مفید بودن تبلیغتان باشد. تبلیغات هرچه کوتاه تر اما قوی تر (از نظر محتوا) ، هدفمندتر . در تبلیغات خود سعی کنید مزیای محصول ، مزایای خرید از شما ، نحوه پشتیبانی ، قیمت و سایر ویژگی های مثبت خود را به همراه آدرس و شماره تماس ثابت در اختیار کاربران قرار دهید. این مسئله باعث میشود کاربران علاوه بر کسب آگاهی از مزایای شما ، به شما اعتماد بیشتری پیدا کنند.

نکته پنجم : نمونه های رایگان در اختیار کاربران قرار دهید

اگر میتوانید تا حدی نمونه های رایگان در اختیار مشتریان خود قرار دهید. به این ترتیب مشتری شما پس از استفاده از نمونه ارسالی و کسب اطمینان از کیفیت آن ، قطعا از شما خرید خواهد کرد. به یاد داشته باشید که تبلیغات با آنچه که تجربه استفاده از محصول به کاربر میدهد ، بسیار متفاوت است.

نکته ششم : ظاهر زیبا

دو محصول مشابه را میتوان به دو صورت مختلف طراحی و یا بسته بندی کردی. محصول اول را بسیار زیبا و با جلوه ، محصول دوم را بسیار معمولی . اگر این دو محصول را جلوی چشم خود شما قرار بدهند و بگویند هردوی این محصولات یکی هستند و قیمت آنها نیز یکی میباشد ، شما کدام محصول را انتخاب میکنید؟ قطعا طراحی و بسته بندی زیبای محصول به فروش شما کمک زیادی خواهد کرد به ویژه اگر مخاطبین شما خانم ها باشند که روی جزئیات بسیار حساس و نکته بین هستند.

نکته هفتم : نظرسنجی از کاربران ، قبل و بعد از خرید از شما

سعی کنید همواره از کاربران خود نیازسنجی کنید ، با آنها ارتباط برقرار کنید و از آنها بپرسید به چه چیزی احتیاج دارند. پس از اینکه از شما خرید میکنند ، باز هم با آنها در ارتباط باشید و نظراتشان را نسبت به محصول خود بپرسید . ممکن است در میان این تعاملات ، ایده های جالبی به شما داده شود. ممکن است متوجه کمبود و یا نقصی شوید. همه این موارد میتواند به شما کمک کند تا فروش بهتری داشته باشید.

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .