بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

متاتگ,متا تگ چیست؟طول متا تگمتاتگ یک نوع تگ است ( یک عبارت کدینگ ) در زبان برنامه نویسی Hypertext Markup Language (HTML) است که به منظور توصیف برخی از جنبه های محتوای یک صفحه وب استفاده میشود.اطلاعاتی که شما در متاتگ ارائه می دهید, توسط موتورهای جستجو برای نشان دادن مشخصات یک صفحه وب استفاده میشود.این موضوع به شکلی است که در صورتی که کاربر اطلاعاتی که در صفحه سایت شما وجود دارد را در موتورهای جستجو سرچ کند, سایت شما را در نتایج مشاهده خواهد کرد.نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که متاتگ ها را در صفحه سایت نمیتوانید مشاهده کنید و برای مشاهده آنها میتوانید از روش زیر استفاده نمایید.

 

پیدا کردن متاتگ در صفحات وب

در صورتی که قصد این را دارید که متوجه شوید یک صفحه وب از متاتگ ها در ساختار کدهای html خود استفاده کرده است یا نه, فقط کافیست در صفحه وب مورد نظر راست کلیک کرده و در پنجره باز شده گزینه View Source Page را کلیک نمایید.بعد از کلیک, در صورتی که با مرورگرهای Chrome یا Mozilla کار میکنید صفحه مورد نظر در یک Tab جدید باز میشود که در آن کدهای HTML مربوط به صفحه را مشاهده خواهید کرد.متاتگ ها در قسمت بالای صفحه یا همان قسمت head کدها قرار دارد.

 

متاتگ,طول متا تگ,سئوسایت

 

نمونه ای از نحوه نمایش متاتگ ها درساختار کدهای یک صفحه را در زیر مشاهده میکنید :

 

متاتگ,طول متا تگ

انواع متاتگ

انواع مختلفی از برچسب های متا وجود دارد که در ادامه با برخی از مهمترین و تاثیرگذارترین نوع آنها آشنا خواهید شد.همانطور که مشاهده میکنید در تصویر بالا انواع متاتگ در یک صفحه وب استفاده شده است.در ادامه به بررسی هرکدام از آنها خواهیم پرداخت.

 توضیح متا Meta descriptions :

در این قسمت توضیحات کلی مربوط به صفحه قرار میگیرد.تعداد کاراکتری که در این قسمت میتوان اضافه کرد در حدود 70 تا 150 کاراکتر است.

متاتگ عنوان title :

عنوان اولین عبارتی که پس از جستجو در صفحه جستجوی گوگل مشاهده میکنید (که معمولا قابل کلیک است).متاتگ عنوان یکی از فاکتورهای مهم در سئو میباشد که اطلاعات مهمی را در اختیار موتور جستجو قرار میدهد.دقت کنید که تعداد کاراکتر عنوان نباید از 70 کاراکتر بیشتر تجاوز کند.

طول متا,متاتگ,سئو سایت

متاتگ کیورد Meta Keywords :

متاتگ کیورد یا همان متا تگ کلمات کلیدی که در سال های گذشته یکی از فاکتورهای مهم سئو سایت بوده است, اما در حال حاظر به عنوان یکی از متاتگ های بی اثر معرفی میشود.دقت کنید که بعضا گفته میشود که در حال حاظر استفاده از متا کیوردها از نظر گوگل به عنوان اسپم محسوب میشود.تعداد کاراکترهای در  این متا باید حد اقل 115 کاراکتر باشد.تعداد کاراکتر استاندارد برای متاتگ کلمه کلیدی 175 کاراکتر میباشد.

 

این مقاله را به شما پیشنهاد میکنم : معرفی و دانلود کتاب "راهنمای شروع سئو سایت" گوگل

متاتگ robots :

متا تگ robots نشانه ای برای خزنده های موتور جستجو میباشد که آنها راهنمایی میکنند که چه رفتاری باید با صفحه مورد نظر انجام دهند.در صورتی که در کدهای html  صفحه از متا تگ robots استفاده نکنید, ربات های موتور جستجو همه صفحات سایت شما را ایندکس میکند.اما در صورتی که قصد داشته باشید که موتورهای جستجو صفحه ای از سایت شما را ایندکس نکند با استفاده از این متا تگ میتوانید این کار را انجام دهید.

مشخصات نویسنده
حسین اکبری هستیم استراتژیست محتوا .
در لابراسئو کنار شما هستم تا محتواهای آموزشی با کیفیتی برای سئو تهیه کنیم و در اختیار شما قرار دهیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .