بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

مشتری مدارینحوه ارتباط شما با مشتریانتان میتواند آینده شرکت شما را بسازد. برای اینکه بتوانید فروش بیشتری داشته باشید نیازمند ارتباط قوی و خوب با مشتریان فعلی خود هستید. اگر در رفتار خود ذره ای اشتباه داشته باشید منجر به نارضایتی مشتریانتان خواهد شد و این مسئله در بازار رقابتی امروز یعنی یک امتیاز منفی سنگین برای شما.
اگر نارضایتی مشتریان برای شما فاقد اهمیت است به سرعت نگرش خود را نسبت به این مسئله تغییر دهید. مشتریان شما ضامن بقای شرکت شما خواهند بود.

 

با ما همراه باشید.

  تصویر افقی

اصل اول: هميشه حق با مشتری است

خط افقی

برای اینکه بتوانید فرهنگ مشتری مداری را در شرکت خود جا بیاندازید نیاز به رفتارهای حرفه ای و مشتری مدارانه دارید.

 

با مشتریان خود درست برخورد کنید

برای اینکه بتوانید با مشتریان خود رفتار درستی داشته باشید ، نیازمند این هستید که تا حد معقولی رفتار خود را دوستانه کنید. سعی کنید در اولین برخورد خود را به خوبی معرفی کنید و اسم طرف مقابلتان را بپرسید. با استفاده از روابط عمومی خوبی که میتوانید برقرار کنید ، حس خوبی به مشتری خود القا کنید.

فضای مناسبی ایجاد کنید تا مشتری شما بتواند به خوبی با شما ارتباط برقرار کند و از برخورد با شما حس خوبی بدست آورد. این حس خوب باعث میشود مشتری شما تجربه خوب خود را تقریبا با 4 تا 6 نفر در میان بگذارد. این حس خوب میتواند باعث شود که شما اقدام به جذب قطعی این فرد کنید زیرا تحقیقات ثابت کرده اند که مردم برای داشتن حس بهتر در هنگام خرید حاضرند حتی مبالغ بیشتری را هزینه کنند.

 

به مشتریان خود احترام بگذارید

بسیاری از نارضایتی ها به خاطر برخورد بد و یا گاها بیتفاوتی های کارمندان به وجود میاید. معمولا افراد پس از اینکه برخورد بدی از طرف اعضای شرکت شما ببینند تجربه خود را با اطرافیانشان به اشتراک خواهند گذاشت. این صحبت ها میتواند به اعتبار شرکت شما لطمه فراوانی بزند.

در هنگام صحبت با مشتریان خود از کلمات محترمانه استفاده کنید و سعی کنید همواره در ادبیاتی که به کار میبرید احترام آنها را به خوبی حفظ کنید. به مشتری خود گوش بدهید ، اگر از شما انتقاد میکند و یا به شما نکته ای را انتقال میدهد بسیار صبور باشید و نشان دهید که برای مشتری خود ارزش بسیار زیادی قائل هستید.

 

تصویر افقی

اصل دوم: زمانی كه شک داريد كه آيا حق با مشتری است يا نه ، به اصل اول مراجعه نمائيد

خط افقی

 

به نحوی راضی کننده خدمات ارائه کنید

ارائه خدمات ضعیف اصلی ترین دلیل نارضایتی مشتریان میباشد. ارائه خدمات شما باید به گونه ای باشد که مشتری با تمام وجود احساس کند که شما میخواهید به نحوی کارش را انجام دهید که به او برای رسیدن به موفقیت کمک کنید.

درواقع مشتری اگر حس کند شما تلاشی بیشتر از تلاش در یک رابطه کارفرما و مجری دارید ، به خوبی درک میکند که شما میخواهید به او تا جایی که میتوانید کمک کنید. هنگامی که چنین حسی در مشتری شما بوجود بیاید ، احساس رضایت کاملی از همکاری با شما خواهد داشت.

این احساس رضایت میتواند فرد را به مشتری دائمی شما تبدیل کند.

 

 


تیک قسمت دوم مقاله را مطالعه نمائید : افزایش فروش از طریق مشتری مداری (قسمت دوم)


 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .