بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

مدیریت شرکتدر قسمت قبلی مقاله دیدیم که اگر میخواهید شرکت خود را از تنبلی نجات بدهید ، میبایست تنبلی را از زوایای مختلف بررسی کنید. از طرفی متوجه شدیم که تنبلی در یک شرکت میتواند به معنی عدم نوآوری ، عدم بروزرسانی و عدم هماهنگی با علم روز دنیا باشد که به تعبیری دیگر میتوان گفت که تنبلی میتواند به معنی مقاومت در برابر تغییرات دنیا تلقی شود. در مقاله قبل گفتیم که اگر شرکت شما بخواهد در برابر تغییرات و حرکت به سمت نیازهای روزانه مقاومت کند ، سرنوشتی مانند نوکیا خواهد داشت. پس در ادامه به این مسئله خواهیم پرداخت که راه چاره چیست؟

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت اول مقاله را مطالعه نمائید : چگونه یک شرکت تنبل را مدیریت کنیم؟ قسمت اول


اکنون با خواندن مقاله قبلی نیمی از راه را رفته ایم ، حال وقت آن است که راه حل ارائه کنیم.

تصویر افقی

طول عمر محصولات و یا خدمات خود را بررسی کنید

خط افقی

یکی از مهمترین مواردی که باید بررسی کنید ، طول عمر محصولات و یا خدمات شماست. اگر احساس میکنید طول عمر محصولات و یا خدماتی که ارائه میکنید به بیش از دو یا سه سال نخواهد رسید ، تصمیم جدی برای تغییر دادن محصولات و یا خدمات خود بگیرید. سعی کنید با بررسی نیازهای آینده مردم و شرکت ها ، فرصت ها را تشخیص دهید و بر اساس نیاز هایی که طی سال های نه چندان دور دارای اولویت میشوند ، اقدام به تغییر در محصولات و یا خدمات خود کنید.

در واقع شما ابتدا نیاز دارید تا نیازهای آینده را پیشبینی کنید ، محصولات و خدمات خود را بررسی کنید ، کمبودهایی که باعث میشود در آینده محصول و یا خدمات شما پاسخگویی مناسب را در مقابل نیازها نداشته باشد کشف کنید و برای حل این مسئله اقدامات لازم را انجام دهید.

 

تصویر افقی

نگذارید محصولات و یا خدماتی که نمیتوانید کنار بگذارید بمیرند

خط افقی

در میان کالا و یا خدمات شما ممکن است مواردی باشند که نگهداری آن برای شما شامل هزینه باشد اما از این محصول و یا خدمات به دلیل مرده بودن آن نتوانید استفاده کنید. در این حالت شما یا باید قید این محصول و یا خدمت را بزنید و یا شرایطی را فراهم کنید که این کالا یا خدمات دوباره زنده شود ، به بازار فروش شما برگشته و کسب در آمد کند.

اگر نمیتوانید قید این محصولات و یا خدمات را بزنید ، نگهداری آنها در شرایطی که فروش قابل قبولی نداشته باشند برای شما تنها هزینه بر خواهند بود ، سعی کنید با بروزرسانی محصول خود آنرا به سطح استاندارد روز رسانده و با اضافه کردن امکانات به آن ، فروش قابل قبولی از آن داشته باشید.

 

تصویر افقی

مانع از تولیدات جدید نشوید

خط افقی

اگر توجه بیش از اندازه شما به یک محصول و یا یک خدمت باعث بشود که شما از سایر محصولات و خدمات خود غافل شوید ، روند تولید محصولات و یا خدمات جدید متوقف خواهد شد. این توقف باعث بروز تنبلی در شرکت شما خواهد شد زیرا هیچ ایده جدیدی به شرکت شما اضافه نخواهد شد ، هیچ طرح و برنامه جدیدی در شرکت شما اجرا نخواهد شد ، هیچ گونه تلاش جدیدی صورت نخواهد پذیرفت.

هرگز نگذارید که توجه بیش از اندازه شما بر روی یک کالا و یا خدمت مانع از تولیدات جدید شود. هرچه ایده های نو در شرکت شما اجرایی شود ، موتور شرکت شما بیشتر به حرکت در خواهد آمد.

تمامی این تکنیک ها به شما کمک میکنند که بتوانید در مدیریت شرکت خود شرایط بهتری را داشته باشید.

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .