بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

مدیریت صحیحاگر مدیریت یک شرکت تنبل را به عهده دارید و میخواهید آنرا به شکلی مدیریت کنید که از نابودی نجات بدهید ، باید بدانید که مدیریت صحیح و اصولی شما زمینه را برای اینکار مهیا خواهد کرد. این تنبلی میتواند از جهات مختلفی مورد بررسی قرار بگیرد یعنی درواقع صرفا تنبلی به این معنی نیست که افراد فعال در شرکت وظایف خود را به صورت تنبلانه ای انجام میدهند بلکه تنبلی میتواند به معنی عدم بروزرسانی محصولات و یا خدمات شرکت شما باشد.

 

با ما همراه باشید.

تصویر افقی

بزرگترين خطر هنگام به وجود آمدن تغييرات، خود تغييرات نيستند بلكه عمل كردن با منطق ديروز است. دراكر، پيتر

خط افقی

اگر میخواهید شرکت خود را از تنبلی نجات بدهید ، میبایست تنبلی را از زوایای مختلف بررسی کنید. بسیاری از افراد تصور میکنند تنبلی تنها به منزله کند انجام دادن و یا انجام ندادن به موقع کارهاست در حالی که تنبلی از جهت دیگری قابل بررسی میباشد که ضرر و زیان هایش بسیار قابل تامل تر است. تنبلی در یک شرکت میتواند به معنی عدم نوآوری ، عدم بروزرسانی و عدم هماهنگی با علم روز دنیا باشد.

ممکن است شرکت شما در حال حاضر از نظر نحوه انجام امور شرایط بسیار مطلوبی داشته باشد و تمامی کارها با سرعت مناسبی درحال انجام باشد اما شما نمیتوانید بگویید که شرکت شما از تنبلی رنج میبرد یا خیر زیرا ممکن است شما به فکر آینده شرکت خود نباشید.

شما نیز حتما میدانید که تمای محصولات و یا خدمات دنیا در بازه زمانی بلند مدت نیاز به بروزرسانی دارند زیرا درواقع هرگز هیچ محصول و یا خدماتی نمیتوانند به شکل ثابت باقی بمانند و تا ابد نیازهای روز مشتریان شما را تامین نمایند.

بر اساس تغییر نیازهای روزانه مردم و شرکت ها ، محصولات و یا خدمات شما میبایست تغییر پیدا کنند تا بتوانند پاسخگویی نیازهای مورد نیاز باشند.

 

تصویر افقی

هنر مدير تبديل مشكلات به فرصت‌هاست

خط افقی

اگر شرکت شما بخواهد در برابر تغییرات و حرکت به سمت نیازهای روزانه مقاومت کند ، سرنوشتی مانند نوکیا خواهد داشت.

برای نجات شرکت خود احتیاج دارید تا به صورت سازمان یافته و کاملا برنامه ریزی شده ، نسبت به تغییرات واکنش صحیحی نشان بدهید. شما احتیاج دارید که تجزیه و تحلیل کنید ، شاخص های مهم خود را ارزیابی کنید تا به درستی تشخیص دهید که هزینه های لازم برای تغییرات ، چه میزان به افزایش فروش شما کمک خواهند کرد.

بدین ترتیب میتوانید نتیجه بگیرید که اگر برای تغییرات و بروزرسانی ها هزینه میکنید ، این هزینه از طریق افزایش فروش شما به راحتی جبران شده و سپس به سود دهی بیشتر منجر خواهد شد.

اگر هنوز تنبل هستید ، یا باید بمیرید و یا بجنگید و دست به کار شوید.

در شرکت خود شاخص های کلیدی را تشخیص بدهید ، این شاخص ها به شما کمک فراوانی خواهند کرد. در رابطه با شاخص های کلیدی خود اطلاعات جمع آوری کنید و این اطلاعات را بهینه کنید.

ادامه مقاله را در قسمت بعدی مطالعه نمائید.

 


تیک قسمت دوم مقاله را مطالعه نمائید : چگونه یک شرکت تنبل را مدیریت کنیم؟ قسمت دوم


 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .