بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

جمعه تخت سفیدجمعه تخت سفید در تاریخ 22 دسامبر 2017

سلام خدمت دوستان عزیز, لابراسئو امروز هم طبق معمول هرهفته متن ویدئو و خود ویدئوی سایت moz را که این بار در تاریخ 22 دسامبر 2017 منتشر شده است را برای شما ترجمه و منتشرکرده تا مطالعه و مشاهده فرمایید ممنونم از همراهیتان.

3 روش خلاقانه به منظور بهبود تلاش‌هایتان در زمینه محتوا:

همه ما می‌دانیم که محتوا برای سایت ما همانند دری است که به سمت مزایای بی حد و حصر سئو باز شده است. به یقین، بعد از پیدایش تعداد زیادی کمپین بازاریابی محتوا، گرفتار روزمرگی شدن بسیار ساده است. در این گزارش بسیار خاص که به مناسبت تعطیلات کریسمس از تخته سفید جمعه منتشر شده است ("ما این‌جا چه کاری انجام می‌دهیم" را ببینید). "رند" سه راه بسیار جدید را پیشنهاد داده است تا درخششی به تلاش‌های شما در ایجاد محتوا افزوده شود.

 

 

 

https://d2v4zi8pl64nxt.cloudfront.net/give-your-content-a-boost/5a395afc484c85.71002715.jpg

متن ویدئو:

طرفداران، هواداران موز در چه حالید؟ به این قسمت ویژه تخته سفید جمعه که برای کریسمس تهیه شده است، خوش آمدید. این هفته قصد دارم درباره روش‌هایی خلاقانه با شما صحبت کنم و پیشنهاداتی تاکتیکی را در اختیارتان قرار دهم تا بتوانید در برابر دیگر کمپین‌های بازاریابی موفق باشید.
من گروه‌های بسیار بسیار زیادی را در دنیای سئو دیده‌ام که طبیعتاً روی بازاریابی محتوا سرمایه‌گذاری می‌کنند، زیرا محتوا، راهی به سمت ایجاد لینک‌ها، تقویت آن و ترافیک حاصل از جستجو باز می‌کند. گاهی اوقات بعضی از آن کمپین‌های محتوایی، دچار احساس بی‌اعتباری و تکراری بودن می‌شوند. من ایده‌هایی خلاقانه در ذهن دارم، که دیده‌ام بعضی از افراد این ایده‌ها را اجرا کرده‌اند. فکر می‌کنم با به کارگیری آن‌ها قادر خواهیم بود تا بخشی از کارهایمان را به خوبی انجام دهیم.

1- گروه های خاص (Niche groups)
اول از همه، اگر بتوانید در جامعه‌ی خود نوعی از این گروه‌های خاص کوچک ولی پرسر و صدا را بیابید... هنگامی که "جامعه‌ی شما" را می گویم، منظورم الزاماً افرادی که در منطقه‌ی شما زندگی می‌کنند، نیست. این جامعه می‌تواند افراد درون جامعه‌ی تولید محتوا و دارای منافع موضعی در زمینه‌ی موضوع شما باشد. سپس به آن‌ها کمک کنید صدایشان، یا کارشان، یا پروژه‌های خانگیشان، یا ... را تقویت کنند.

https://d1avok0lzls2w.cloudfront.net/uploads/blog/1-90148.jpg
 
بسیارخوب، من می‌خواهم این‌جا مثالی از دنیای غذا و شکم برایتان بیاورم. ما در این‌جا گروه‌های مختلف غذایی داریم. اما یک گروه خاص کوچک و پرشور وجود دارد که کامیون‌های غذا (که به صورت فروش غذا در کانکس کار می‌کنند) نامیده می‌شوند. آن‌ها بسیار از قوانینی که رشد کارشان را محدود می‌کند، متنفرن. چرا که بسیاری از شهرها اجازه نمی‌دهند که کامیون‌های غذا در فضاهای خاص باشند. آن‌ها باید از موانع گرفتن مجوزها عبور کنند تا موفق به انجام کار شوند. همچنین، آن‌ها مجاز نیستند در کل طول یک هفته در یک جا بمانند. هرچه که باشد، محدودیت‌های قانونی است. بنابراین، با خدمت به این گروه کوچک می‌توانید فکر کنید که به محتوایی برای یک گروه خاص رسیده‌اید.
بخش فوق‌العاده کار این‌جاست که این نوع محتوا بسیار پر سر و صدا تقویت می‌شود که می‌تواند به شما کمک کند از این گروه کوچک، لینک و ترافیک بازدیدکننده بگیرید. اگر این جامعه کوچک و پر شور باشد و احساس کند که صدایش در جای دیگری شنیده نمی‌شود، می‌توانید از برخی برندهای خوب مدافع این گروه نیز استفاده کنید. به هرحال، از شما می‌خواهم که قابل اعتماد باشید، عللی را بیابید که شما یا شرکتتان هم در امنیت می‌ماند را انتخاب کنید. چیزی را تصادفی انتخاب نکنید.

2- محصولات و خدمات
دومین مورد، اگر می‌توانید، تلاش کنید به محصولات و خدماتی که مخاطبین شما از آن‌ها استفاده می‌کنند یا به آن‌ها نیاز دارند، بپردازید. اما مراقب باشید که با کسب و کار شما ناسازگار نباشند. سپس، یک مرجع ایجاد کنید و فهرست یا رتبه‌بندی یا امتیازدهی برای آن‌ها بسازید و گزینه‌های برتر را توصیه کنید. ما این کار را چند بار در موز انجام داده‌ایم. من فهرستی از این توصیه شده‌های آژانس‌ها و مراکز مشاوره را دارم، اما هیچ‌کدام از این‌ها در رقابت با موز نیستند. با این حال، این فهرست مفید است. نتیجه این فهرست از گروه‌ها و کسانی که درباره‌ی آن‌ها کاری می‌کنند، پمپاژ بازدیدکنندگان از طریق این محتوا است.

https://d1avok0lzls2w.cloudfront.net/uploads/blog/2-117017.jpg
 
در این‌جا نمونه‌ی دیگری است. "فودی موز" ، آهنگ "فودی موز" به نظر یک دامین عالی می‌سازد. درست بعد از توقف این برنامه باید آن را ثبت کنم. نمی‌دانم "سانتا" چطور آن را معامله می‌کند. پس، غذای موز بهترین کتاب آشپزی را در سال 2017 ارائه می‌کند. اکنون، ممکن است "فودی موز" در دنیای غذا و دستور طبخ غذا باشد. اما بخش فوق‌العاده کتاب آشپزی این است که برخی موارد توسط مخاطبانش مورد استفاده قرار می‌گیرد اما به طور مستقیم با آنها درگیر نیست.
از آنجایی که این تبلیغاتی برای خودش نیست، اما برای مخاطبانش مفید است، احتمال این که بتوانید لینک ها و تقویت‌کننده‌های مخاطب را به دست آورید، بسیار بیشتر است؛ زیرا به نظر می‌رسد شما یک بخش غیرانتفاعی می‌باشید. شما بدون درخواست نفعی، چیزی را ارزش‌گذاری می‌کنید. به نظر نمی‌رسد این کار برای فروش کتاب‌های آشپزی برای کمک به شما باشد. به نظر می‌رسد که شما انگیزه دیگری در رتبه‌بندی این که کدام شماره یک یا کدام شماره دو باشد، ندارید. شما فقط با مجموعه‌ای بی‌نظیر از منابع به مخاطبان خود کمک می‌کنید. این یک روش عالی برای دریافت یک تکه محتوا است که به خوبی کار کند.

3- سازندگان محتوا
سومین روش، که البته حداقل در این کار آخرین نیست؛ اگر بتوانید، سازندگان محتوایی را پیدا کنید که بسیار موفق بوده‌اند. شما می‌توانید آن‌ها -افرادی که قطعات خوبی داشته‌اند- را استخدام کنید تا محتوایی را برای نام تجاری خودتان ایجاد کنید. در بسیاری از موارد، این کار شبیه تقلب است. تقریباً همانند خرید لینک‌ها است، به استثنای این که به جای خریدن لینک‌ها، شما زمان و انرژی فردی را می‌خرید تا محتوایی ایجاد کند که دارای احتمال یا گرایش زیادی برای کسب موفقیت در آن محتوا است. چرا که آن‌ها در گذشته محتواهایی ساخته‌اند و مخاطبینی برای خود ایجاد کرده‌اند.
طرفداران حرفه‌ای این‌جا وجود دارند. این‌جا روزنامه‌نگاران و رسانه‌های همکار، حتی همکاران رسانه‌های آنلاینی نظیر "BuzzFeed" یا رسانه‌ای شبیه به آن، اهداف خیلی خوبی می‌باشند. چرا؟ به دلیل این که آن‌ها معمولاً دستمزدهای کمی دارند و از ساخت کارهای حرفه‌ای ناامید شده‌اند. برخی از این گروه‌ها با استعدادند و هم اکنون شبکه‌هایی از مردم دارند که کار آن‌ها را دوست دارند و به تقویت آن‌ها کمک کرده‌اند.

https://d1avok0lzls2w.cloudfront.net/uploads/blog/3-83887.jpg
 
پس اگر می‌توانید از ابزاری نظیر BuzzSumo استفاده کنید (به طور کلی من آن را توصیه می‌کنم، چندین ابزار دیگر هم وجود دارند، اما BuzzSumo برای این واقعاً عالی است). برای مثال، می‌توانید ، دستور‌العمل‌های آشپزی را جستجو کنید و ببینید که محتوای مشترک در دنیای این دستورالعمل‌ها در سه ماه گذشته چیست. سپس، می‌توانیم این راشناسایی کنیم: "اوه، این‌جا می‌رویم. این شخص سخت‌ترین چالش‌های دستور غذا را نوشته است. اوه، درست است. این واقعاً خیلی خیلی خوب بود. تشگفت‌زده می‌شوم اگر ببینیم که او چه کسی است. اوه، ببین، او یک فریلنسر است. شرط می‌بندم که بتواند برای ما بنویسد."
این کار همانند تقلب است این یک "هک" کردن خیلی عالی است. این روشی عالی برای استخدام کسی است که می‌دانید یک کار عالی در کارنامه خود دارد و به خوبی کار می‌کند، به آن‌ها آزادی بدهید تا آن‌چه را که می‌خواهند بنویسند؛ آن‌چه که می‌خواهند، ایجاد کنند؛ و بعد در سایت خود از آن‌ها میزبانی کنید. این یک روش عالی برای ایجاد محتوا است. روشی که یک قیمت مناسب و معقول دارد و دارای احتمال زیاد برای تقویت سایت است.
بسیارخوب، همه، به دنبال تفکرات و روش‌های خود می‌روند. برای کسانی که کریسمس را جشن می‌گیرند، یک کریسمس مبارک از طرف همه ما در موز به شما. برای کسانی که "هانوکا" را جشن می‌گیرند هم، یک "هانوکا مبارک". می‌دانم که در زمان هانوکا دارم فیلمبرداری می‌کنم، اما احتمالاً بعد از هانوکا آن را می‌بینید. برای کسانی هم که در سال جاری تعطیلات دیگری را جشن می‌گیرند، آروزی فصل تعطیلات بسیار خوبی برایتان دارم. ما منتظر دیدن دوباره‌ی شما در هفته آینده و برای برنامه‌ی دیگری از تخته سفید روز جمعه خواهیم ماند. مراقب خودتان باشید.

https://moz.com/blog/give-your-content-a-boost

این ترجمه اختصاصی برای لابراسئو است و هرگونه کپی و استفاده از متن این ترجمه بدون اجازه لابراسئو خلاف قوانین ایران بوده و پیگیری می شود.

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیرلابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .