بررسی رایگان سئو 

 

بررسی رایگان سئوی سایت (بررسی کمی زمان میبرد صبور باشید)

labraseo

دوره سئوبخش لابراتواربررسی رایگان سئوپرسش و پاسخ

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

اینجا علم سئو تولید می شود

جمعه تخت سفیدجمعه تخت سفید در تاریخ 15 دسامبر 2017

سلام خدمت دوستان عزیز ,لابراسئو امروز هم طبق معمول هرهفته متن ویدئو و خود ویدئوی سایت moz را که این بار در تاریخ 15 دسامبر 2017 منتشر شده است را برای شما ترجمه و منتشرکرده تا مطالعه و مشاهده فرمایید ممنونم از همراهیتان.

لینک بیلدینگ تصویری:

لینک بیلدینگ تصویری هنری ظریف و حساس است. این کار مقدار متفاوت از لینک بیلدینگ سنتی است و برای موفقیت در آن، احتیاج به خلاقیت، کنجکاوی و در اختیار داشتن ابزار مناسب داریم. در تخته سفید این جمعه‌، بریتنی مولر، متخصص سئو و لینک بیلدینگ خود سایت موز، توصیه‌هایی بنیادین برای موفقیت در لینک بیلدینگ توسط تصاویر را ارائه می‌کند.

 


https://d2v4zi8pl64nxt.cloudfront.net/image-link-building/5a32b1f2af1c80.05988001.jpg

متن ویدئو:

دوست‌داران موز، به یک برنامه‌ی دیگر تخته سفید روز جمعه خوش آمدید. امروز تصمیم داریم به سراغ همه چیز درباره‌ی لینک بیلدینگ تصویری برویم که به نوعی کاری هنری است. خیلی هیجان‌زده‌ام تا در این مورد با شما سخن بگویم.

اهداف لینک خودتان را شناسایی کنید

اولین و مهم‌ترین کار این است که اهداف لینک خودتان را شناسایی کنید:
1- پلت‌فرم‌های صنایع محبوب – برترین صفحه‌ها
آن پلت‌فرم‌ها یا وب‌سایت‌های برتری که واقعاً دوست دارید از طریق لینک به آن دست یابید، چیست؟ پس از این، از این‌جا می‌توانید شروع کنید که بفهمید نفوذکنندگان در آن پلت‌فرم‌ها چه کسانی هستند؟ چه کسی محتوا را می‌نویسد؟ چه کسی ممکن است با شما ارتباط برقرار کند؟ و همچنین، صفحه‌های برتر در حال حاضر برای آن سایت‌ها کدامند؟ تعدادی ابزار این‌جا وجود دارد که به شما امکان دیدی اجمالی به اطلاعات را می‌دهد. OSE موز، Open Site Explorer ، به شما صفحه‌های برتر را نشان می‌دهد. SEMrush گزارشی از صفحه‌ی برتر می‌دهد. SimilarWeb گزارشی از صفحه‌ی محبوب فراهم می‌آورد. شما می‌توانید همه‌ی اطلاعات موجود در این‌جا را بررسی کنید و چیزهای واقعاً جلبی به دست آورید.

2- تصاویر محبوب قدیمی – به‌روزرسانی!
همچنین، شما می‌توانید شروع به کندوکاو درباره‌ی تصاویر محبوب قدیمی کرده و سپس آن‌ها را به‌روزرسانی کنید. ببینید چه تصاویر محبوب قدیمی در فضای خود دارید که با بهینه کردن می‌تواند فرصتی ایجاد کند و به‌روزرسانی شود؟ یک روش حقیقتاً مرتب و خوب برای برخی از این موارد، فیلتر اینفوگرافی‌های BuzzSumo است و پس از آن می‌توانید موضوع را درج کنید. شما به صنعت یا موضوعی که تلاش می‌کنید به آن آدرس‌دهی کنید، وارد می‌شوید و سپس از طریق اینفوگرافی‌ها جستجو کنید تا ببینید به چه چیزی می‌توانید دست یابید.

3- تبدیل محتوای محبوب به تصاویر
همچنین، می‌توانید فقط محتوای محبوب خود را به تصاویر تبدیل کنید، و فکر می‌کنم در این‌جا فرصت زیادی برای انجام این کار است تا گزارش‌های آماری جدید و اطلاعات جدید ارائه شود. فرصت‌های فوق‌العاده‌ای است تا آن‌ها را به چند تصویر تبدیل کنیم و از آن‌ها در پلت‌فرم‌های مختلف برای لینک بیلدینگ بهره ببریم.

4- نفوذکنندگان
بازهم می‌گویم که تنها باید بفهمیم که نفوذکنندگان چه کسانی هستند.

درباره‌ی کلمه کلیدی خود تحقیق کنید
از این‌جا، می‌خواهیم به تحقیق درباره‌ی کلمه کلیدی به عنوان بخشی از کل این پازل بپردازیم، و برای این کار باید واقعاً بفهمیم نیت مردم از جستجو در مورد موضوع یا محصول یا هرچیز دیگر، چه چیزی می‌تواند باشد. یک از کارهایی که می‌توانید انجام دهید، ارزیابی کلمه کلیدی با "لینک منظور" است. این مفهومی فوق‌العاده است که چند هفته پیش در پادکست "دن شور" شنیدم. ازت ممنونم، دن. ایده‌ی اساسی این است که کلمه کلیدی با آمار یا فاکتورهای بعد از کلمه کلیدی یک لینک منظور وجود دارد که درخواست جستجو برای آن انجام می‌شود. این ایده‌ی درخشانی است. این افراد جستجو را انجام می‌دهند تا به منبعی دست یابند، یا شاید لینکی که حاوی یک ارائه مطلب یا یک مقاله یا هرچیز دیری که می‌تواند باشد، پیدا کنند. این اساس "لینک منظور" است.
مورد دیگری که باید ارزیابی کنید، هرچیزی است که در اطراف تصاویر است. آیا هرکدام از کلمات کلیدی و تصاویر و عکس‌ها و چیزهای دیگر شما با برخی فرصت‌ها دارای حجم جستجوی خوب می‌باشند؟ این نتیجه‌ی جستجو الان چه چیزی است؟ شما باید چیزی که الان در رتبه‌بندی قرار گرفته است را ارزیابی کنید تا بفهمید بر روی چه چیزی باید کار کنید و بر روی چه چیزی کار نکنید. من در آژانس سابق خودم گفتم نمی‌خواهم هرکسی یک تکه‌ای محتوا بنویسد تا آن‌ها همه‌ی 10 نتیجه‌ی جستجو برای کلمه کلیدی یا اصطلاحی که هدف ما قرار گرفته بود را بخوانند. وقتی که یک درک کامل از آن‌چه که در حال حاضر دیده می‌شود و این‌که چطور آن را می‌توانیم بهتر کنیم را داریم، چرا می‌خواهید چنین کاری کنید؟
"رند" هم همین نظر خیلی جالب را بیان کرده که اگر شما بعضی از کلمات کلیدی را پیدا کردید، این برای ارزیابی خوب است، چه کاروسل تصویری برای این جستجوکننده‌ها نشان داده شود و چه نشان داده نشود، زیرا اگر این‌گونه شود، این یک کلی کوچک به منظور جستجوکننده است که به تصاویر هدایت می‌شود. این نشانه‌ای خوب است که متوجه شوید در مسیر درستی قرار گرفته‌اید تا واقعاً یک تصویر مشخص را بهینه‌سازی کنید. این چیزهایی است که باید در ذهن داشته باشید.

ارائه ارزش
بسیارخوب، ما در این‌جا می‌خواهیم به سمت ارزش‌گذاری حرکت کنیم. اکنون ما در مرحله‌ی ایده‌پردازی قرار داریم. امیدوارم شما ایده‌هایی به دست آورده باشید، بدانید از کجا می‌خواهید لینک بگیرید، و باید به روشی ارزش‌گذاری کنید. این می‌تواند یک ...:
1- مرجع/نشانه؛ شاید چیزهایی وجود دارد که مردم بخواهند آن را نشانه‌گذاری کنند، این مورد همیشه کار می‌کند.
2- دیدگاه یا پرسپکتیو یک مورد واقعاً جالب است. برخی تصویرسازی‌های اطلاعاتی برای این کار بسیار خوب هستند. گاهی آن‌ها می‌توانند مفهوم گیج‌کننده‌ی اطلاعات بسیار زیادی را ساده کنند. این یک روش عالی برای استفاده از تصاویر و کارهای گرافیکی است.
3- چاپ هنوز هم واقعاً خوب است. من SEO Dev Cheat Sheet "موز" را در جاهای زیادی چاپ شده دیده‌ام و این خیلی خوب و به صورت مستقیم ارزش را اضافه می‌کند.
4- عکس‌های سازمان یافته. ما این مورد را در بسیاری از مقالات مختلف می‌بینیم. شاید 25 تا 50 تصویر برتر از یک نمایشگاه تجاری یا یک اتفاق یا هر چیز دیگر که می‌تواند باشد، این یک راه عالی برای لینک بیلدینگ است و نوعی جذب مردم از طریق بخش محتوا است.
گریگوری سیوتی -نمی‌دانم اسمش را درست گفته باشم-  یک مقاله‌ی باورنکردنی دارد که پیشنهاد می‌کنم همه آن را بخوانید. عنوان مقاله "چرا یک جلوه‌ی بصری ارزش هزاران کلمه را دارد" است. او اشاره می‌کند که نباید از آشکارسازی ترسید. من عاشق این مقاله هستم، چون فکر می‌کنم بیشتر ما مایلیم با دیدن تصاویر به مسائل فکر کنیم و کارها را انجام دهیم. چرا نباید با آشکارسازی و نشان دادن چگونگی کار اطلاعات ندهیم؟ او مثال‌های خیلی خوبی در این مقاله دارد.

 بهینه‌سازی
بسیارخوب، از این‌جا می‌خواهیم به سمت بهینه‌سازی برویم. اگر هرکدام از شما نیاز به یک مثال برای بهینه‌سازی تصویر داشتید، مؤکداً پیشنهاد می‌کنم "تخته سفید جمعه رند" را بررسی کنید. این مثال همه‌ی موارد را پوشش می‌دهد. اما برخی از اصول زیربنایی شما باید این موارد باشد...

عنوان
می‌خواهید مطمئن شوید که عنوان تصویر دارای کلمه‌ی کلیدی و توضیحی درباره‌ی آن چیزی است که می‌خواهید آن را برسانید.

متن جایگزین
این مورد اول و بیشتر برای خرابی و مشکل در نمایش تصویر طراحی شده است. بنابراین، باید متوجه باشید که این متن برای زمانی است که مردم در دیدن تصویر دچار مشکل شده‌اند و این متن به آن‌ها توضیح می‌دهد که تصویر در حقیقت چه چیزی نمایش می‌دهد. پس مهم‌تر از همه این است که به آن‌ها کمک کنید و اطلاعات تصویر را به روش توصیفی به ایشان ارائه کنید.

فشرده‌سازی
فشرده‌سازی خیلی مهم است. سرعت بالا آمدن صفحه در حال حاضر بسیار اهمیت دارد. من همیشه راجع به این قضیه مسائلی می‌شنوم. می‌دانم شما هم همین‌گونه هستید. اما یکی از راه‌های بالا رفتن سرعت راه‌اندازی صفحه، فشرده‌سازی تصاویر بزرگ است. ابزارهای رایگان زیادی نظیر Optimizilla برای این کار وجود دارد. در این‌جا می‌توانید یک تعداد زیاد تصویر را به صورت گروهی آپلود کنید و سپس به صورت گروهی دانلود کنید. این باعث بسیار راحت شدن کار می‌شود. همچنین، نرم‌افزارهای دسکتاپی هم وجود دارند که اگر شما همیشه این کار را انجام می‌دهید، آن‌ها تصاویری که دانلود یا ذخیره می‌کنید را فشرده می‌کنند. اگر این کار را زیاد انجام می‌دهید، شاید ارزش خرید این نرم‌افزارها را داشته باشد.
شما می‌خواهید میزبان تصویر باشید. می‌خواهید در دامین خود زندگی کنید. می‌خواهید آن را خانه‌ی خود کنید. می‌توانید آن را در پلت‌فرم‌های دیگری داشته باشید، اما می‌خواهید اصل آن را بر روی سایت خد داشته باشید.

SRCSET
تنظیم ویژگی منبع کمی تکنیکی است. این مسئله خیلی جالب است، و اساساً این ویژگی تصویر حقیقتاً باورنکردنی است که به شما امکان می‌دهد حداقل اندازه‌ی مرورگر و تصویری که ترجیح می‌دهید در اندازه‌های مختلف نمایش داده شود را نظیم کنید. پس شما تنها نمی‌توانید تصاویر مختلف را برای نمایش در دستگاه‌های مختلف داشته باشید، اما می‌توانید آن‌ها را اصلاح کنید. می‌توانید همان تصویر را مجدداً اصلاح کرده و برای نمایش بهتر یک کاربر موبایل، تبلت و ... ارائه دهید. "جان هنشاو" برخی از بهترین‌ها را در تنظیم منبع موجود دارد. به شدت توصیه می‌کنم نگاهی به این مقالات بیندازید. او کارهای بسیار خوبی با این مورد انجام می‌دهد. آن را بررسی کنید.

ترویج (Promotion)
بسیارخوب، از این‌جا می‌خواهید تصاویرتان را ترویج دهید. یقیناً می‌خواهید تصاویر را بر روی پلت‌فرم‌های محبوب به اشتراک بگذارید. می‌خواهید به چیزهایی دست یابید که ممکن است قبلاً هم آن‌ها را داشته‌اید. اگر شما قسمتی از یک محتوا را به‌روزرسانی کردید، دیگران را از این امر مطلع کنید. یا شاید هم بخشی از محتوا را به صورت تصویری درآورده‌اید، در این صورت بهتر است آن را با کسی که محتوای شما را به اشتراک گذاشته است، به اشتراک بگذارید. شما می‌خواهید پژوهش‌هایی که قبلاً انجام داده‌اید را دوباره ترویج کنید.

اطلاع‌رسانی به نفوذکنندگان
از مردم بخواهید آن را به اشتراک بگذارند. این که بخواهید مردم در شبکه چیزهایی را که به سختی بر روی آن‌ها کار کرده‌اید را به اشتراک بگذارند، اصلاً اشتباه نیست؛ و امیدوارم که برعکس، این کار به شما کمک کند و در مقابل، خود شما هم نباید از به اشتراک گذاشتن کارهایی که دیگران انجام داده‌اند، بترسید.

نظارت بر SERP تصاویر
از این‌جا، شما باید نظارت داشته باشید. یکی از بهترین روش‌ها برای این کار، "جستجوی معکوس تصویر گوگل" است. بنابراین اگر به گوگل بروید و روی زبانه‌ی تصاویر کلیک کنید، یک آیکون دوربین است که می‌توانید روی آن کلیک کرده و تصاویر را آپلود کنید تا ببینید جایگاه آن‌ها در وب کجاست. این یک روش خیلی عالی برای یافتن کسی است که از تصویر شما استفاده می‌کند، جایی که در آن‌جا نگهداری می‌شود، و آیا بک لینکی دارید یا خیر. شما لازم دارید تمام این موارد را در نظر داشته باشید.
جستجوی معکوس تصویر گوگل برای من بهترین کار را می‌کند. همچنین، این ابزار یک فرصت عالی برای کسی است که به بازار برود و هشدار گوگل را برای تصاویرش فعال کند. اگر شما کسی را می‌شناسید، در بخش نظرات به من اعلام کنید تا بدانم. این یک فرصت جالب برای کسب و کار است، این‌طور نیست؟ نمی‌دانم!
پس برای نظارت، بگذارید بگویم که شما تصاویر خود را بر روی وب‌سایت‌های مختلفی پیدا می‌کنید. حالا شما باید یک کارهای اصولی برای گرفتن این لینک انجام دهید. شما می‌خواهید درخواست لینک از تصویر استفاده شده‌ی خود کنید.
این فقط یک قالب فوق‌العاده اساسی است که به آن برخورد کردم. می‌تونید از آن استفاده کنید. می‌توانید آن را تغییر دهید، هر کاری که می‌خواهید را انجام دهید. اما فقط باید چیزی این گونه باشد:

سلام، [نام کوچک]
خیلی متشکرم که از تصویر من در مقاله‌ی خودتان استفاده کردید. محتوای خیلی خوبی است. بسیار خوشحال می‌شوم که به [آدرس ما] به عنوان منبع لینک دهید.
سپاسگزارم
بریتنی

یک چیزی شبیه به این. یک مطلب کوتاه برای نظر و درخواست دادن. اگر می‌توانید آن را شخصی‌تر کنید، پس لطفاً این کار را بکنید. من نمی‌توانم بیش از حد تأکید کنم. اگر بخشی اطلاعات شخصی یا ارتباطی بتوانید ایجاد کنید، مردم روش شما را جدی‌تر می‌گیرند.
از این‌جا، شما فقط باید این حلقه را مرتب کنید. پس از انجام این فرایند، باید به ترویج محتوای خود ادامه دهید و همچنان نظارت و توسعه را انجام دهید تا به حداکثر تلاش برای لینک بیلدینگ برسید.
امیدوارم از این برنامه لذت برده باشید. منتظر شنیدن همه‌ی نظرات شما در بخش نظرات هستم. در آینده باز هم به دیدن شما می‌آیم. از شما برای پیوستن به این برنامه از تخته سفید جمعه تشکر می‌کنم. ممنون.

https://moz.com/blog/image-link-building

این ترجمه اختصاصی برای لابراسئو است و هرگونه کپی و استفاده از متن این ترجمه بدون اجازه لابراسئو خلاف قوانین ایران بوده و پیگیری می شود.

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیرلابراسئو . تمام سعیمان در لابراسئو این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لابراسئو

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر لابراسئو

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص طراحی سایت

سعید مختاریحسین اکبری

کارشناس و متخصص محتوا

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

معرفی لابراسئو

اینجا لابراتوار سئوی ایران , جایی است که علم سئوی ایران تولید می شود . برخلاف سایر منابع بهینه سازی سایت موجود در اینجا مطالب کاملا با تحقیق و آزمایش دقیق تولید می گردند و بر اساس حدس و گمان نوشته نمی شوند. اینجا برای هر محتوای بخش لابراتوار مدت زیادی وقت گذاشته می شود. آزمایش و تحلیل می شود. و نتایجاین تحلیل ها و آزمایشات دقیق در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع سئو در اختیارشما قرار بگیرد .